Mokytojai

 

Mokytojų sąrašas

Eil.nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

  1.  

Rūta Alkimavičienė 

Biologijos mokytoja

  1.  

Daiva Atkočiūnaitė

Choreografijos mokytoja

  1.  

Jurgita Babravičienė 

Mokytojo padėjėja

  1.  

Danutė Baušienė 

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Inga Beskrovna 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Violeta Blažytė 

Geografijos mokytoja

  1.  

Jolanta Breivienė 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Rasa Bruzgelevičienė 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Jolanta Budrevičienė 

Kūno kultūros mokytoja

  1.  

Lina Buoželienė 

Matematikos mokytoja

  1.  

Brigita Daugalienė 

Muzikos mokytoja

  1.  

Birutė Davainytė 

Lietuvių kalbos mokytoja

  1.  

Violeta Drumelienė 

Informatikos mokytoja

  1.  

Ingrida Dudėnienė 

Istorijos mokytoja

  1.  

Diana Dūdaitė 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Birutė Eidintienė 

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Danutė Gaškienė 

Kūno kultūros mokytoja

  1.  

Mantė Gužėnaitė 

Muzikos mokytoja

  1.  

Linas Janulionis 

Istorijos mokytojas

  1.  

Benita Jaruševičiūtė 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Daiva Jazavitienė 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Marytė Jundienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Rita Kardelienė-Michalčionok

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Gerda Karpavičiūtė

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Jurgita Kemeklienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Snaigė Kontrimienė

Technologijų mokytoja

  1.  

Kristina Laletina

Prancūzų kalbos mokytoja

  1.  

Valentina Levčenkienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Vanda Lukšienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Vitalija Marcinkėnienė

Matematikos mokytoja

  1.  

Rita Meilienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Rasa Mickevičiūtė

Rusų kalbos mokytoja

  1.  

Loreta Nainienė

Rusų kalbos mokytoja

  1.  

Laima Pagirienė

Lietuvių kalbos mokytoja

  1.  

Laima Pozdniakovienė

Mokytojo padėjėja

  1.  

Gražina Rimšaitė

Lietuvių kalbos mokytoja

  1.  

Dovilė Sabūnienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Kristina Siminauskienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Miroslavas Siniavskis

Etikos mokytojas

  1.  

Aldona Skripkienė

Dailės mokytoja

  1.  

Aistė Skukauskaitė

Tikybos mokytoja

  1.  

Regina Spudulienė

Matematikos mokytoja

  1.  

Nomeda Stankauskienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Alė Steckienė

Biologijos mokytoja

  1.  

Birutė Stonienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Daiva Stortienė

Fizikos mokytoja

  1.  

Audronė Šileikienė

Biologijos mokytoja

  1.  

Leonas Talakauskas

Technologijų mokytojas

  1.  

Jolanta Trapikaitė

Lietuvių kalbos mokytoja

  1.  

Julita Urbanavičienė

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Irma Urbanienė

Lietuvių kalbos mokytoja

  1.  

Danutė Važgelienė

Vokiečių kalbos mokytoja

  1.  

Jūratė Venskutė

Anglų kalbos mokytoja

  1.  

Rūta Vyšniauskienė

Ekonomikos mokytoja

  1.  

Artūras Žalga

Chemijos mokytojas

Mokytojai pagal kvalifikacines kategorijas

Dalykas Ekspertai Metodininkai Vyresnieji mokytojai Mokytojai
Lietuvių k. 5
Anglų k. 4 1
Rusų k. 2
Vokiečių k. 1
Matematika 3
Choreografija 1
IKT 1
Fizika 1
Chemija 1
Biologija 2 1
Istorija 1 1
Geografija 1
Etika / tikyba 1
Kūno k. 2 1
Muzika 2
Dailė 1
Pradinių klasių 8 5 3
Ekonomika 1
Technologijos 1 1
Spec. Pedagogas 1
Logopedas 1
Soc. pedagogas 1
Iš viso 26 17 12
Atnaujinta: 2018-12-18
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki žiemos atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.