Mokytojai

 

Mokytojų sąrašas

Eil.nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

  1.  

Rūta Alkimavičienė 

Biologijos mokytoja metodininkė 

  1.  

Daiva Atkočiūnaitė

Choreografijos mokytoja metodininkė 

  1.  

Jurgita Babravičienė 

Mokytojo padėjėja

  1.  

Danutė Baušienė 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Inga Beskrovna 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

  1.  

Violeta Blažytė 

Geografijos vyresnioji mokytoja

  1.  

Jolanta Breivienė 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Rasa Bruzgelevičienė 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Jolanta Budrevičienė 

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

  1.  

Lina Buoželienė 

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Brigita Daugalienė 

Muzikos mokytoja

  1.  

Birutė Davainytė 

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Violeta Drumelienė 

Informatikos mokytoja metodininkė

  1.  

Ingrida Dudėnienė 

Istorijos mokytoja metodininkė

  1.  

Diana Dūdaitė 

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

  1.  

Birutė Eidintienė 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Danutė Gaškienė 

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

  1.  

Mantė Gužėnaitė 

Muzikos mokytoja

  1.  

Linas Janulionis 

Istorijos vyresnysis mokytojas

  1.  

Benita Jaruševičiūtė 

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Daiva Jazavitienė 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Marytė Jundienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Rita Kardelienė-Michalčionok

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

  1.  

Gerda Karpavičiūtė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Jurgita Kemeklienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Snaigė Kontrimienė

Technologijų mokytoja metodininkė

  1.  

Kristina Laletina

Prancūzų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Valentina Levčenkienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Vanda Lukšienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

  1.  

Vitalija Marcinkėnienė

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Rita Meilienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Rasa Mickevičiūtė

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Loreta Nainienė

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Laima Pagirienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Laima Pozdniakovienė

Mokytojo padėjėja

  1.  

Gražina Rimšaitė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Dovilė Sabūnienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Kristina Siminauskienė

Pradinių klasių mokytoja

  1.  

Miroslavas Siniavskis

Etikos mokytojas

  1.  

Aldona Skripkienė

Dailės mokytoja metodininkė

  1.  

Aistė Skukauskaitė

Tikybos mokytoja

  1.  

Regina Spudulienė

Matematikos mokytoja metodininkė

  1.  

Nomeda Stankauskienė

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

  1.  

Alė Steckienė

Biologijos mokytoja metodininkė

  1.  

Birutė Stonienė

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

  1.  

Daiva Stortienė

Fizikos vyresnioji mokytoja

  1.  

Audronė Šileikienė

Biologijos vyresnioji mokytoja

  1.  

Leonas Talakauskas

Technologijų vyresnysis mokytojas

  1.  

Jolanta Trapikaitė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

  1.  

Julita Urbanavičienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Irma Urbanienė

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė 

  1.  

Danutė Važgelienė

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Jūratė Venskutė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

  1.  

Rūta Vyšniauskienė

Ekonomikos mokytoja

  1.  

Artūras Žalga

Chemijos mokytojas

Mokytojai pagal kvalifikacines kategorijas

Dalykas Ekspertai Metodininkai Vyresnieji mokytojai Mokytojai
Lietuvių k. 5
Anglų k. 4 1
Rusų k. 2
Vokiečių k. 1
Matematika 3
Choreografija 1
IKT 1
Fizika 1
Chemija 1
Biologija 2 1
Istorija 1 1
Geografija 1
Etika / tikyba 1
Kūno k. 2 1
Muzika 2
Dailė 1
Pradinių klasių 8 5 3
Ekonomika 1
Technologijos 1 1
Spec. Pedagogas 1
Logopedas 1
Soc. pedagogas 1
Iš viso 26 17 12
Atnaujinta: 2019-01-28
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30