Naudingos nuorodos

 

 • Draugiškas internetas „Saugesnis internetas“ – tai programa, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į nelegalią ir žalingą informaciją internete. „Saugesnis internetas“ – tai programa, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į nelegalią ir žalingą informaciją internete.

 

 • eMokykla Programa „Švietimas informacinei visuomenei“ – tęstinė. Programa „Švietimas informacinei visuomenei“ – tęstinė.

 

 • Lietuvos mokslas ir studijos Svetainė moksleiviams, studentams, jų tėvams, mokslininkams, dėstytojams ir visai plačiajai visuomenei informuoti apie mokslą ir studijas Lietuvoje bei dabar vykstančią mokslo ir studijų sistemos pertvarką. Svetainė moksleiviams, studentams, jų tėvams, mokslininkams, dėstytojams ir visai plačiajai visuomenei informuoti apie mokslą ir studijas Lietuvoje bei dabar vykstančią mokslo ir studijų sistemos pertvarką.

 

 • Lietuvos moksleivių sąjunga LMS (Lietuvos moksleivių sąjunga) — tai savarankiška, savanoriška nevyriausybinė organizacija, vienijanti mokinius bendroms iniciatyvoms bei problemų sprendimui. LMS (Lietuvos moksleivių sąjunga) — tai savarankiška, savanoriška nevyriausybinė organizacija, vienijanti mokinius bendroms iniciatyvoms bei problemų sprendimui.

 

 • Lietuvos mokyklų tinklas Lietuvos mokyklų tinklas. Adresai, programos, pamokos internete ir t.t. Lietuvos mokyklų tinklas. Adresai, programos, pamokos internete ir t.t.

 

 • Lietuvos švietimo ir mokslo ministerija Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Švietimas Lietuvoje.
 • Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Švietimas Lietuvoje.

 

 

 • Mokyklų tobulinimo centras Mokyklų tobulinimo centras – tai visos mokyklos bendruomenės sąjūdis. Mokyklų tobulinimo centras – tai visos mokyklos bendruomenės sąjūdis.

 

 • Nacionalinis egzaminų centras Nacionalinis egzaminų centras: egzaminai, testavimas, publikacijos. Nacionalinis egzaminų centras: egzaminai, testavimas, publikacijos.

 

 • Nemokamos kompiuterinės programos Nemokamos kompiuterinės programos iš “TUCOWS” Lietuvoje. Nemokamos kompiuterinės programos iš “TUCOWS” Lietuvoje.

 

 • Savaitraštis "Dialogas" „Dialogas“ – NEPRIKLAUSOMAS ir vienintelis Lietuvoje švietimo savaitraštis, leidžiamas nuo 1992 m. „Dialogas“ – NEPRIKLAUSOMAS ir vienintelis Lietuvoje švietimo savaitraštis, leidžiamas nuo 1992 m.

 

 • Švietimo informacinių technologijų centras Švietimo informacinių technologijų centras (ITC) yra valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga, atsakinga už informacinių technologijų kūrimą, diegimą ir taikymą švietimo sistemoje. Švietimo informacinių technologijų centras (ITC) yra valstybinė biudžetinė švietimo įstaiga, atsakinga už informacinių technologijų kūrimą, diegimą ir taikymą švietimo sistemoje.

 

 •   logo01  AIKOS –​ atvira informavimo, konsultavim​o ir orientavimo sistema, ku​rios pagrindinis tikslas – teikti informaciją apie​ mokymosi galimybes Lietuvoje.

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35

2% parama mokyklai

2% Paramos sąskaitos numeris LT924010051001976182 Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas) 190003851 Paramos gavėjo pavadinimas Vilniaus Fabijoniškių mokykla Buveinės adresas P. Žadeikos g. 2, LT-06318, Vilnius Banko pavadinimas DNB

Partneriai/Reklama