Užsienio kalbų olimpiados

2017 m. gruodžio mėnesį  mūsų mokykloje vyko 3-4, 5-10-tų klasių užsienio kalbų olimpiados, kurių metu mokiniai pasitikrino savo žinias, sukaupė visas jėgas, kad sėkmingai įveiktų pateiktas užduotis.. Olimpiadas organizavo užsienio kalbų mokytojos G.Karpavičiūtė, D.Baušienė, J.Urbanavičienė, J.Venskutė, L.Nainienė, R.Mickevičiūtė, D.Važgėlienė. Džiaugiamės rezultatais ir sveikiname nugalėtojus!

Anglų kalbos 3 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Balžekas Džiugas 3B kl.,
II vieta- Šulinskas Gabrielius 3A kl.,
III vieta- Rukaitė Kornelija 3Akl.

Anglų kalbos 4 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Kačergius Simonas 4B kl.,
II vieta- Bujanauskas Maksas 4A kl.,
III vieta- Levinskaitė Smiltė 4A kl.

Anglų kalbos 5 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Tumėnas Vytenis 5C kl.,
II vieta- Aleknavičiūtė Auksė 5A kl.,
III vieta- Cibulskytė Rugilė 5B kl.

Anglų kalbos 6 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Jankūnas Tomas Algirdas 6A kl.,
II vieta- Gibavičiūtė Meda 6B kl.,
III vieta- Vitkauskas Mantas 6C kl.

Anglų kalbos 7 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Kačergius Jokūbas 7B kl.,
II vieta- Zabulis Matas 7B kl.,
III vieta- Ulevičius Edgaras 7B kl.

Anglų kalbos 8 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Bogdanas Jūris 8B kl.,
II vieta- Bareikaitė Emilija 8B kl.,
III vieta- Čeponis Matas 8B kl.

Anglų kalbos 10 klasės olimpiados rezultatai:
I vieta- Stražnickas Matas 10A kl.,
II vieta- Roginski Aleksas 10A kl.,
III vieta- Želvys Arnas 10A kl.

Rusų kalbos 7 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Kunickij Filip 7A kl.,
II vieta- Šiupinskaitė Ugnė 7A kl.,
III vieta- Kokorevaitė Kotryna 7A kl.

Rusų kalbos 8 klasių olimpiados rezultatai:
I vieta- Bulavko Erikas ir Kliavinskaitė Katerina 8A kl.,
II vieta- Kajatovskis Eividas 8A kl.,
III vieta- Stankevičiūtė Silvija 8A kl.

Rusų kalbos 10 klasės olimpiados rezultatai:
I vieta- Mankevičiūtė Viktorija 10A kl.,
II vieta- Kulevičiūtė Eliza ir Versockaitė Brigita 10A kl.,
III vieta- Staknytė Laura 10A KL.

Vokiečių kalbos olimpiados rezultatai:
I vieta- Kernagytė Greta 7B kl.,
II vieta- Lapinskaitė Diana 7B kl.,
III vieta- Ramoškaitė Patricija 7A kl.

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 12.55 - 13.40
7. 13.50 - 14.35

2% parama mokyklai

2% Paramos sąskaitos numeris LT924010051001976182 Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas) 190003851 Paramos gavėjo pavadinimas Vilniaus Fabijoniškių mokykla Buveinės adresas P. Žadeikos g. 2, LT-06318, Vilnius Banko pavadinimas DNB

Partneriai/Reklama